Meie reeglid
TÖÖAEG
Iga päev 9.00–22.00 (üüri pikendamine on võimalik ööpäevaringselt). Öine on võimalik paketi aluses (8 tundi 22:00 – 8:00) ja tunni kaupa (peab olema seotud stuudio viimase/esimese broneerimisajaga tavarežiimis).

AJA BRONEERIMINE JA MAKSMINE
Broneerimine toimub administraatori kaudu telefoni teel: +372 53264429, Instagrami profiili päises või veebis colibri. ee

Broneerimine Instagrami või Facebooki kaudu loetakse kinnitatuks alles pärast administraatori positiivset vastust ja tagasisidet “Broneeritud” ning stuudio rentimise tasumist täies mahus.

Stuudio broneerimine on automaatne kokkulepe stuudio reeglitega (stuudio broneerija vastutab reeglite edastamise eest kõigile üüri osalejatele ja kannab täielikku rahalist vastutust kõigi osalejate tegevuse eest ja stuudio vara kahjustamise eest).

Minimaalne broneerimise aeg on 1 tund. Stuudio tund on 58 minutit. Üürimise viimased 2 minutit on ette nähtud ruumide vastuvõtmiseks ja koristamiseks.

Minimaalne rendi pikendamise aeg (9–22 kellani ) on 30 minutit.

Minimaalne rendi pikendamise aeg öösel (pärast 22 kellast) on 1 tund.

Stuudio saab broneerida ainult täistunni algusest (näiteks kella 10.00, 12.00 jne).

Saali rent pärast kella 22.00 (sõltumata rendi kestusest) arvestatakse saali rentimise topelt maksumuses (tavainimeste arvuga kuni 9) + 7 eurot (ühekordne takso makse administraatorile).

Meie stuudios aktsepteeritakse ettemaksu reeglit:

Ettemaks tehakse 24 tunni jooksul alates broneerimise hetkest ja see on 100% kogu rendisummast.

Sularahas saab ettemaksu teha administraatori juures, pangaülekandega arvele ja makstes pangaandmetega.

Kui ettemaksu ei laeku 24 tunni jooksul alates aja broneerimisest, tühistatakse broneering automaatselt.

BRONEERIMIS AJA TÜHISTAMINE
Broneeringu keeldumise korral, broneeringu aja või kuupäeva muutmisel, üüri aja lühendamisel vähem kui 48 tunni ennem planeeritud rent, jätab stuudio õiguse 100% ettemaksust kinni pidada.

Kliendile tehakse täielik tagasimakse ainult juhul, kui tühistamisest teatati vähemalt 48 tundi enne broneeritud aega laskmist.

Broneeringu tühistamiseks ja muutmiseks peate helistama administraatorile telefonil: +372 53264429, tulema isiklikult stuudiosse, kirjutama administraatorile sotsiaalvõrgustikus või e-posti teel.

PARKIMINE
Parkimine Tatari tänaval ja lähiümbruses on tasuline KESKLINNi parkimistsoon P20

Esimesed 15 minutit on tasuta, kui juht on parkimise algusaja kirjalikult või parkimistunnid kasutades fikseerinud.

1,5 € / tund või 0,025 € / min

Tasuline parkimine: esmaspäevast reedeni 07: 00-19: 00, lp 08: 00-15: 00

Pühapäeval on tasuta.

Stuudio ei taga parkimiskohtade olemasolu sellel territooriumil.

VAHETUSJALANÕUD
Saalidesse on võimalik siseneda rangelt vahetusjalanõudega (pakutakse susse) või ilma kingadeta.

ÜÜRIMIS KESTUS, HILINEMINE JA AEGA VIIVITUS
Rendi alguseks loetakse broneeritud aeg, mitte tegelik algusaeg. Hilinemine pole põhjus üüri tasu vähendamiseks või aega pikendamiseks.

Üüri lõppemine on aeg, mil üürnik peab saali vabastama.

Rentimis aeg on 58 minutit. Uuringut on vaja lõpetada 2 minutit enne broneeritud aja lõppu – seda tehakse selle jaoks, et administraator kontrolliks seadmeid ja valmistab saali ette järgmisele kliendile. Meie administraator teatab teile 5 minutit enne rendiaja lõppu, et teie rendi lõpuni on jäänud 3 minutit.

Juhul kui pärast üürniku reserveeritud aja möödumist on saal vaba, siis saate üüriaja pikendada, makstes hinna eest lisatunni.

Kui toa on broneerinud järgmise klientiga, olete kohustatud saalist lahkuma mitte hiljemalt renditud ajaks. Rendi lõpus tuleb üüritud saali puhastada, rekvisiidi viia kohtadesse, kust selle võtsite.

PRÜGI JA ISESEISEV PUHASTAMINE
Rentimise käigus tekkinud praht tuleb enne rendi lõppu ära koristada.

Konfeti, kohevuse, lume, heina jms kasutamine on võimalik ainult pärast administratsiooniga kokkuleppimist ja selle eest tuleb tasuda lisatasu 5-10 eurot.

KEELATUD
Suitsetamine ebasobivas kohas, saalides lahtise tule tekitamine, sobimatu käitumine, alkoholi tarvitamine, joobes ja / või narkootilises olekus, samuti filmimine, sealhulgas vägivalla ja / või pornograafia stseenid.

MÖÖBLI, DEKORATSIOONI JA SEINTE / PÕRANDATE / LAO KAHJUSTAMINE
Värvainete, kergesti määrduvad esemete ja kleeplindi kasutamine on keelatud.

On lubatud mööblit liigutada, kuid stuudio vara kahjustamise eest kannab klient täielikku rahalist vastutust. Ärge unustage, et põrandad kriimustavad mööbli teisaldamisel, nii et kui ümber liigutada suuri esemeid, tehke seda põrandat ja seinu vigastamata või pöörduge abi saamiseks administraatori poole.

Dekoratsioonielementide eemaldamine / muutmine on keelatud ilma administraatori nõusolekuta ja abita. Palume renti lõppedes kõik oma kohale tagasi viia!

10. ASJAD VALVETA

Colibri fotostuudio ei vastuta järelvalveta jäetud asjade eest, kuid teeb kõik võimalik nende säilitamiseks. Kadunud esemeid hoitakse 2 nädalat. Administraatorid võtavad klientidega ise ühendust, kui on teada, kellele unustatud asjad kuuluvad. Palume klientidel stuudios leitud esemed võimalikult kiiresti kätte saada.

VIDEO VALVE
Üldkasutatavas ruumis ja koridorides toimub turvalisuse tagamiseks videovalve.

LOOMAD
Loomadega filmimine on võimalik eelnevalt kokkuleppel administratsiooniga ja lisatasuga 10 eurot. Fotostuudio kahjustatud vara eest vastutab ainuisikuliselt.

SAALIS ESINDATUD INIMESTE ARV
Rentimise ajal võib saalis olla maksimaalselt 9 inimest.

Kui see arv ületatakse, tõuseb rendihind:

10–14 inimest + 20% saali rentimisest;

saali üürimisel 14–19 inimest + 40%;

üle 19 inimese + 100% saali üürimisest.

* Ürituste saalide rentimise kulud arvestatakse individuaalselt.

SEADMETE KASUTAMISE REEGLID
Igas toas on 1-2 impulss allikat + standardsed pihustid. Teavet suurema hulga allikate pakkumise võimaluste kohta tuleb kontrollida administraatori juures. KASUTAMINE PULOTSIALLIKATE VALGUSTID VIDEO FILMIMISEKS ON KEELATUD. Selleks on stuudios olemas sobiv varustus. Igas toas on sünkroonija juba õigele kanalile häälestatud.

Valgust moodustavate pihustite vahetust teostab üürnik iseseisvalt. Vajadusel on administraator alati valmis teid abistama.

Paberi tausta paigaldamise ja muutmise üürniku soovil teostab administraator.

Paberi taustad on tarbekaubad ja riknemise korral makstakse nende eest lisatasu 12 eurot ühe meetri kohta.

Meie üürnikele osutatakse ka täiendavat stuudiotehnika rentimise teenust. Seadmete täieliku loeteluga saate tutvuda meie veebisaidil jaotises Teenused – Varustuse rent.

Pange tähele, et stuudio on valmis tagama kindla positsiooni olemasolu ainult seadmete eelneval broneerimisel telefonil +372 53264429. Stuudios on õigus rikke korral reserveeritud seadme pakkumisest keelduda.

Seadmete paigaldamine toimub rangelt saali rentimise ajal. Installimis aega ei arvata teie broneeringu koguajast maha. Seetõttu palun planeerige oma rendi kestus, võttes arvesse kasutatud seadmete eripära ja nende paigaldamise / demonteerimise aega.

Lisaseadmete kasutamine saalis on tasuline teenus ja selle üle peetakse tehnilise administraatoriga eraldi läbirääkimisi.

Rendimise lõpus on varustus on kohustuslikult ülevaadunud administraatori poolt. Stuudio varustuse, tarvikute ja lisaseadmete kahjustuste ja purunemise eest kannab üürnik täielikku rahalist vastutust ning hüvitab stuudio haldamise määradega kehtestatud kahjud.

JUMESTAJA LAUD
Saali üürimise ajal ja tund enne broneeritud aja algust saate kasutada ühte jumestus lauda tasuta.

MUU
* Fotostuudio ei garanteeri lõpliku heli salvestamist üüritavas saalis.

* Mööbel ja sisustus stuudiotes võivad erineda saidil toodud fotodest.

* Vanemad või eestkostja vastutavad täielikult oma laste moraalse / füüsilise tervise ja turvalisuse eest fotoruumis.

* Nende reeglite eiramine ei vabasta teid vastutusest.

Fotopinna rentimisega nõustute nende reeglitega.

Ärge unustage teavitada reegleid kõigist, kes osalevad renti protsessis (fotograafid, modellid, meigikunstnikud, stilistid, külalised ja teised).