Privaatsuspoliitika

 

Mida privaatsuspoliitika tähendab?

Oleme pühendunud Colibri Stuudio veebisaidi www.colibri.ee klientide ja külastajate privaatsuse kaitsmisele. See privaatsuspoliitika tutvustab meie andmetöötluspõhimõtteid, sealhulgas (a) kogutavat teavet; b) Colibri kasutamise ja avalikustamise viis; c) teie õigused seoses meie andmete kogumise ja kasutamisega. Colibri Studio jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, teavitades  sellest kasutajaid. Eeldame, et Colibri Stuudio teenuste ja toodete tellimisel ja ostmisel ning meie uudiskirja tellimisel olete nende põhimõtetega tutvunud ja nendega nõustunud.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Teave klientide, teenindusklientide ja uudiskirja tellijate kohta. Teatavates saidi osades võib Colibri Studio paluda teil sisestada kliendi isikuandmed ja isikuandmed vabatahtlikult. Puhtalt nõutavad andmed võivad sisaldada teie ees- ja perekonnanime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Edastatud andmeid kasutatakse vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale.

IP-aadress ja küpsised. Nagu paljud teised saidid, salvestab Colibri Studio teie IP-aadressi ja kasutab standardset küpsiste tehnoloogiat. Küpsised on väikesed andmed, mida teie arvutisse saiti külastades talletatakse. Küpsised aitavad teie brauseril teid Colibri Studio serveris automaatselt tuvastada. Soovi korral saate küpsiste salvestamise oma brauseris blokeerida, kuid see võib piirata saidi teatud sektsioonide funktsionaalsust. Colibri Studio ei seo IP-aadressi isikuandmetega. See tähendab, et teie kasutajaseanssi jälgitakse, kuid teie identiteeti ei tuvastata. Kuid teatud tüüpi küpsised võimaldavad meil teie andmeid salvestada – näiteks vormide täitmisel. Neid küpsiseid saadetakse brauserile ainult siis, kui olete nõustunud teabe salvestamisega.

Kasutaja õigused

Juurdepääs ja redigeerimine. Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid Colibri Stuudio omab. Teil on õigus selliseid andmeid muuta, muuta või kustutada. Registreeritud kasutaja andmeid saab muuta või kustutada, kui võtate meiega ühendust alloleval postiaadressil või e-posti teel.

Pidage meeles, et taotletud muudatuste esitamine posti või e-posti teel võib nõuda mõnda aega.

Ohutus

Colibri Studio võtab vajalikud meetmed kogutud isikuandmete täielikkuse, õigsuse ja kaitse tagamiseks. Oleme võtnud mõistlikke ettevaatusabinõusid, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutamise ja muutmise eest. Turva- ja privaatsuseeskirjad vaadatakse korrapäraselt üle ja vajadusel täiendatakse, et ainult volitatud isikutel oleks juurdepääs teie andmetele.

Välised lingid

Colibri Stuudio kasutab linke kolmandate osapoolte veebisaitidele. Sellisele lingile klõpsates suunatakse teid Colibri Stuudio veebisaidilt mõne muu organisatsiooni või ettevõtte veebisaidile. Colibri Studio ei vastuta kolmandate osapoolte saitide sisu eest, isegi kui nende saitide vahel on link. Igal neist on oma privaatsuseeskirjad, andmete kogumine ja töötlemine. Kui külastate mõnda neist saitidest, peate enne andmete edastamist tutvuma selle saidi privaatsuseeskirjadega.

Tingimused ja privaatsuspoliitika muudatused

Colibri Stuudio veebisaiti kasutades nõustute Colibri Stuudio privaatsuseeskirjadega. Kui te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te seda saiti kasutada. Colibri Studio jätab endale õiguse seda privaatsuseeskirju igal ajal muuta. Privaatsuseeskirjade tingimuste ja / või kasutajate isikuandmete töötlemise korra muutmisel avaldatakse selle saidi jaotises sellekohane teatis.

Saidi kasutamise jätkamisega nõustute muudatustega selles privaatsuspoliitikas.

Kontaktandmed

Kui teil on küsimusi privaatsuspoliitika, selle tingimuste rakendamise kohta või soovite oma õigusi kasutada, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@colibri.ee

 

 

Colibri Studio OÜ

Tatari 64, Tallinn 10134, Eesti

Telefon: +372 5326 4429

E-post: info@colibri.ee